Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Hangi Hizmetleri Veriyorsunuz?

Tüm böcek ve kemirgen hizmetlerini yapıyoruz. Detaylandırırsak ; Hamamböceği, fare, pire, tahta kurusu, toz akarı, gümüşçün böceği, güve, kırkayak, örümcek, akrep, karınca, termit, sinek, kanalizasyon sineği, meyve sinekleri, at sineği, yakarca, sivrisinek, arı, eşek arısı, uyuz akarı, kene, bit, çıyan, salyangoz, osuruk böceği, sümüklü böcek, susam böceği, susam böceği, tesbih böceği, cırcır böceği, çekirge, tırtıl, yılan, kulağakaçan gibi tüm haşere ve kemirgenler.

Haşere ilaçları kokusuz mu? İnsan sağlığına zararlı mı?

Firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı kokusuz ilaçlar kullanmaktadır.

İlaçlama yapıldıktan sonra garanti veriyor musunuz?

Tüm ilaçlamalarımız etkili ve garantili sonuçlar vermektedir.

Ev ilaçlamadan sonra aynı gün evi kullanabilir miyiz?

Ev ilçalama da pire ve tahtakurusu ilaçlama hizmetleri haricinde uygulanan sıvı ilaçlamalarda astım hastaları bebekler ve evcil hayvanlar hariç ortamı terk etmeye gerek yoktur. Jel ilaçlama hizmetinde herhangi bir şekilde kimsenin evi terk etmesine gerek kalmamaktadır.

Böcek ilaçlama talep ettiğimizde hemen gelebiliyor musunuz?

Böcek ilaçlama hizmetlerimizi tüm ilçelerde 7/24 sunmaktayız. Talep ettiğinizde size hemen gelebilecek kapasiteye sahip bir firmayız. Bununla birlikte randevu sistemi ile çalışma prensibimiz ile size daha kaliteli ve hızlı bir böcek ilaçlama hizmeti sunmanın gayreti içindeyiz. İlaçlama taleplerinin çok yoğun olduğu zamanlarda aynı gün hizmet zaman zaman zor olabilmektedir. Size en uygun tarih ve zamana randevu alarak ilaçlama hizmetini ve zamanını garanti altına alabilirsiniz.

Whatsapp
Bio Defence
Bio Defence
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1